Сьогодні,18 червня,відбулось останнє засідання педагогічної ради.Директор Володимир Шмігель підбив ключові підсумки роботи та визначив короткостроковий перспективний план розвитку 2026-2028р.Підсумували роботу студради та окреслили вектори розвитку на наступний навчальний рік.
Директор відзначив Почесними грамотами педагогів за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освіти! Вітаємо колег з цим визнанням, пишаємося їхніми досягненнями та бажаємо подальших успіхів у натхненній педагогічній діяльності.
Дякуємо всьому педагогічному колективу за відданість своїй справі та постійне прагнення до вдосконалення! Разом тримаємо освітній фронт і готуємо кваліфікованих майстрів! ![]()
![]()






















