Сьогодні, 10 червня, ми провели заключне засідання навчально-методичної ради коледжу!
Методист Валентина Голотюк та голови методичних комісій звітували про роботу над єдиною методичною темою протягом 2025-26 н.р.
Завершився третій рік роботи педагогічного колективу над темою: «Розвиток професійних навичок та універсальних компетенцій здобувачів освіти як основа соціалізації та професійного успіху особистості». Робота над цією темою- важливий аспект в підвищенні якості освіти та рівня підготовки здобувачів освіти.
Ніна Полівода, заступник директора з навчально-виробничої роботи, доповіла про вплив участі закладу освіти у міжнародних проєктах на якість надання освітніх послуг та модернізацію навчально-матеріальної бази. ![]()
![]()
Традиційно на заключному засіданні розглянули та обговорили навчально-плануючу документації на 2026-2027 навчальний рік.
Рухаємося вперед! ![]()






